قدردان تلاش شایسته اعضای باوریم/ ضرورت استفاده از پتانسیل نیروهای داوطلب رسانه ای با توجه به اهمیت خدمات و فعالیت‌های هلال احمر

دبیرکل جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه یکی از بسترها و عرصه‌هایی که می‌تواند در تعالی ساختار، مجموعه و سازمان اثرگذار باشد مجموعه رسانه است افزود: حضور مسئولان مربوطه در این مراسم به واسطه اهمیت به مساله رسانه و قدرشناسی از تلاش شما عزیزان است.

به گزارش باشگاه آموزش و رسانه (باور)؛ سالروز یک‌سالگی این باشگاه با حضور دبیر کل، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی، سرپرست خزانه داری کل و ذیحساب، معاون بهداشت، درمان و توانبخشی، معاون برنامه ریزی و امور مجلس شورای اسلامی، معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان و ۴۵ نفر از نماینده‌ها و اعضای باور استان‌ها برگزار شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در مراسم یکسالگی باور، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هلال احمر در حوادث اخیر غزه، اظهار کرد: در یکسالگی راه اندازی باشگاه آموزش و رسانه جا دارد از همه افرادی که تلاش کردند این نهال به ثمر بنشیند تشکر کنم.

یعقوب سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال احمر به تجربه اش در مسئولیت قبلی اشاره کرد و افزود: مجموعه راهیان نور در ایام نوروز که حجم زیادی از مردم در مناطق عملیاتی در راستای بهره مند شدن از ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت حضور پیدا می‌کردند و حرکت یک حرکت مردمی‌بود به تصویر کشیدن این برنامه‌ها مستلزم حضور مردمی در حوزه رسانه بود. گروهی تحت عنوان گروه رهبر در ستاد مرکزی که از دل مردم و داوطلبان ساماندهی شده بود و مانند کاری که اینجا شما به شایستگی انجام می‌دهید انجام می‌دادند.
سلیمانی با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی دشمن نیز جنگ ترکیبی و رسانه ای را آغاز کرده و در زمینه‌های مختلف فعال است،  افزود: در حال حاضر در همین جریان غزه نقش و جایگاهی که اصحاب رسانه و خبرنگاران دارند بسیار والاست. اگر این عزیزان نباشند و این مظلومیت ها از یک طرف و رشادت و توانمندی‌ها را به تصویر نکشند، چه خواهد شد؟
دبیرکل جمعیت هلال احمر ضمن تشکر از همت و تلاش یکساله مجموعه باور، گفت: حُسن این حرکت و این ساختار و تلاشی که انجام می‌شودبدلیل داوطلبانه بودن و عدم اتصال به بودجه و حقوق و مسائل مالی است.
سلیمانی به ثبت نام ۲۵۰۰ نفر در سامانه باور و افرادی که در عرصه‌های میدانی فعال هستند اشاره و عنوان کرد: رسانه یکی از ضرورت های است که به آن باید توجه جدی شود وامیدواریم این ساختار و مجموعه ای که داوطلبانه است همواره با نگاهی عمیق که در تعالی برنامه‌ها موثر است پیش برود.
دبیرکل جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه یکی از بسترها و عرصه‌هایی که می‌تواند در تعالی ساختار، مجموعه و سازمان اثرگذار باشد مجموعه رسانه است افزود: حضور مسئولان مربوطه در این مراسم به واسطه اهمیت به مساله رسانه و قدرشناسی از تلاش شما عزیزان است.
سلیمانی با اشاره به اینکه مجموعه جمعیت هلال احمر اهتمام جدی نسبت به رسانه و مجموعه اطلاع و اخباری که لازمه روشنگری است، دارد. اظهار کرد: هلال احمر به واسطه مسئولیت، رسالت و ماموریتی که دارد نیازمند حضور افرادی است که در لحظات اول حوادث برای انعکاس زحمات و تلاشهای بشر دوستانه حضور پیدا می‌کنند از این رو توانمندسازی و بهره مندی از حضور نیروهای متخصص و داوطلب در ساختار و استراتژی اطلاع رسانی بسیار مهم است.

مشاهده ۸۹
/
۱۴۰۲/۰۸/۱۶- ۲۲:۴۴
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه