همه در کنار هم، برای درخشش باور/ مدیران هلال احمری، میزبان اهالی باور استان تهرانی

جلسه هم اندیشی اعضای باور استان تهران با حضور مدیر کل روابط عمومی و مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران با هدف شناسایی، سازماندهی و بکارگیری از ظرفیت اعضای توانمند باور برگزار شد.


به گزارش باشگاه آموزش و رسانه ،اشکان موسوی مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال‌احمر در این نشست گفت: اعضای باور خبرنگاران داوطلبی هستند که من و همکارانم تلاش می‌کنیم با برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با تولید محتوا از همه‌ی جهات توانمند شوند تا در روز حادثه و در زمان بحران به عنوان تیم‌های خبر و رسانه، اطلاع رسانی درست و به موقع را انجام دهند.
وی افزود: صدور کارت شناسایی و تهیه کاور خبرنگاری یکی از اولویت‌های ما برای هویت بخشی به اعضای فعال باشگاه باور است.
شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران با اشاره به ظرفیت‌ بالای نیروی انسانی توانمند در زمینه مستندسازی، خبر و رسانه در جمعیت هلال‌احمر استان تهران،  افزود: استان تهران در بخش های مختلف جمعیت هلال‌احمر با فاصله زیادی در رتبه نخست کشور قرار دارد اما در زمینه اطلاع رسانی و رسانه نیاز به ارتقا دارد از این رو با هدف شناسایی، سازماندهی و بکارگیری از ظرفیت اعضای توانمند باور نشست هم‌اندیشی برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران با بیان اینکه «به باورم رسید که باشگاه باور در استان تهران باور نشده است» تصریح کرد؛ قطعاً بخشی از وقتم را برای ساماندهی باشگاه باور در زمینه ساختار، آموزش‌ و هویت بخشی به اعضای این باشگاه اختصاص خواهم داد و یک اتاق را برای فعالیت اعضای باشگاه باور در نظر خواهیم گرفت.

در ادامه‌ی این نشست اعضا نکاتی را از جمله برگزاری جلسات باشگاه باور استان تهران به صورت مستمر، برگزاری کلاس های آموزشی بصورت حضوری، صدور کارت شناسایی و کاور خبرنگاری برای اعضا، ساماندهی تیم‌های باور در شعب استان، حضور یک عضو باشگاه باور در پایگاه‌های امداد‌ و‌ نجات جهت اطلاع رسانی مناسب و سریع، مطرح کردند.

مشاهده ۲۳۱
/
۱۴۰۲/۰۴/۱۴- ۲۲:۱۳
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه