۳۰ عضو فعال «بـاور» مهمان ویژه نخستین نشست هلال‌احمر با جامعه‌نخبگان

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی هلال احمر گفت: جمعی از اعضای داوطلب فعال در حوزه رسانه به نمایندگی از اعضای 《بـاور》 در نخستین نشست جمعیت هلال احمر با جامعه نخبگان شرکت کردند.

به گزارش باور(باشگاه آموزش و رسانه)؛  اشکان موسوی، مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه استفاده از ظرفیت‌های اعضای داوطلب حوزه رسانه در دستورکار جدی قرار دارد افزود: با توجه به درخشش و توانمندی‌های تیم های رسانه ای باور، جمعی از اعضای این باشگاه به نمایندگی از اهالی داوطلب رسانه در اولین نشست جمعیت هلال احمر با جامعه نخبگانی شرکت می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه این نشست با حضور نخبگان، اندیشمندان و اعضای استعداد درخشان و انجمن‌های علمی‌کشور برگزار می‌شود افزود: علم ارتباطات و رسانه با سایر علوم پیوندی ناگسستنی دارد و ما برای هر ارتقا و رشد علمی نیاز به بازوی اطلاع رسانی داریم. از این رو حضور اعضای داوطلب جوان و متخصص در امور رسانه در این نشست می‌تواند در رسیدن به اهداف و برنامه‌ها یاری رسان باشد.

بنابراین گزارش این نشست ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت برگزار خواهد شد و در روز اول، بازدید از شرکت تجهیزات پزشکی سها یک و دو،  صنایع نساجی هلال ایران و سازمان امداد و نجات هلال احمر پیش بینی شده است در روز دوم، برگزاری نشست با جامعه نخبگان و پنل های علمی امداد و نجات، مدیریت سوانح و کاهش خطرات، بهداشت درمان و توانبخشی، دارو تجهیزات و ملزومات پزشکی، نغییرات اقلیمی، دیپلماسی علمی‌بشردوستانه و راهکارهای افزلیش مشارکت و فعالیت های داوطلبانه مردمی از مباحث پیش بینی شده است.

مشاهده ۱۸۶
/
۱۴۰۲/۰۲/۲۹- ۱۲:۳۸
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه