اگر می خواهید مسئول یکی از کمیته‌های 5 گانه باور شوید این دعوت نامه برای شماست!

اگر شما توانایی پذیرش مسئولیت در کمیته‌های باشگاه آموزش و رسانه را دارید و از ارتقای مهارت‌ها، عملکرد، بهره‌وری و کیفیت کار اعضا لذت می‌برید، ضمن مطالعه دستورالعمل کمیته‌ها، فایل درخواست (مسئول کمیته) تکمیل و به تیم مدیریت باور ملحق شوید.

به گزارش باشگاه آموزش و رسانه( باور)، با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و آگاهی جامعه از نحوه ارائه خدمات و فعالیت های گسترده و متنوع جمعیت هلال احمر، باشگاه آموزش و رسانه (باور) در نظر دارد از بین اعضای داوطلب و علاقه مند در بخش های مختلف عضویت، طرح برنامه‌ریزی و آموزش،  محتوای چند رسانه ای، محتوای مکتوب و شبکه‌های اجتماعی در راستای استراتژی‌های باشگاه "مسئول کمیته" انتخاب و دعوت به همکاری نماید.

از مسئولان کمیته‌ها انتظار می‌رود تا نیازهای مرتبط با توسعه حرفه‌ای اعضای باشگاه را شناسایی و در مورد طرح‌های مربوط به هر کمیته که به وفادارسازی اعضا منجر می‌شود، ایده‌پردازی کند.

اگر شما نیز توانایی پذیرش مسئولیت در کمیته‌های مذکور را دارید و از ارتقای مهارت‌ها، عملکرد، بهره‌وری و کیفیت کار اعضا لذت می‌برید، ضمن مطالعه دستورالعمل کمیته‌، فایل درخواست (مسئول کمیته) را تکمیل و  در "فرم درخواست همکاری" بارگذاری کنید.

مشاهده ۷۹۷
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۶- ۲۳:۱۲
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه