نیروهای هلال احمر در صف اول خدمت رسانی به مردم هستند

هلال احمر در زلزله خوی موفق عمل کرده است.

به گزارش باور(باشگاه آموزش و رسانه) از گلستان، نماینده مردم شهرستان‌های گرگان و آق قلا همزمان با برگزاری مانور زلزله تیم های عملیاتی در گلستان از عملکرد هلال احمر در زلزله خوی قدردانی کرد.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی در حاشیه برگزاری مانور زلزله در روستای مرزنکلاته شهرستان گرگان استان گلستان در خصوص خدمات و زحمات هلال احمر در زلزله خوی گفت: نیروهای هلال احمر داوطلبانه و خالصانه و باکمترین حق الزحمه خدمت می‌کنند، عشق لازمه ی خدمت درست به مردم است و هلال احمری‌ها عاشقانه وارد عرصه امدادرسانی می‌شوند ایران جزو کشورهای حادثه خیز است و هلال احمر در همه حوادث پای کار است، مردم هلال احمر را در صف اول خدمت رسانی می دانند و قدردان آنان هستند، خدمت به مردم مایه افتخار و عاقبت بخیری است.

گزارشات واصله از شهرستان خوی روایتگر خدمات بسیار خوب جمعیت هلال احمر به زلزله زدگان در این شهرستان سردسیر است و دکتر کولیوند هم به عنوان رئیس این مجموعه در میدان امدادرسانی به مردم خوی حضور دارد. اطمینان دارم هلال احمر در خوی موفق و مسلط عمل کرده است، مردم قدر این خدمات و زحمات را می دانند و پای کار شما هستند چرا که شما را در صحنه می‌بینند و امروز هم مانور عملیاتی بسیار خوبی در استان گلستان در مقابل دیدگان مردم به نمایش گذاشته شد قطعا مردم آثار این مانورها را در زمان وقوع حوادث خواهند دید.

ملیحه زنگانه

تصاویر

مشاهده ۲۷۷
/
۱۴۰۱/۱۱/۱۵- ۲۰:۴۶
/
0
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه