"طرح ملی رفیق خوشبخت ما"برگزار می شود

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، "طرح ملی رفیق خوشبخت ما"برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، دکتر سید علی منیری با اشاره به برگزاری "طرح ملی رفیق خوشبخت ما"اظهار داشت: این سازمان در نظر دارد یادواره نخستین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی را تحت عنوان "طرح ملی رفیق خوشبخت ما" به پاس نکوداشت خدمات کم نظیر و فراموش نشدنی سردار دلها را در سراسر کشور برگزار کند.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: دبیرخانه اجرایی این طرح بنا به درخواست استان آذربایجان شرقی در آن استان تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: این طرح شامل دو رویداد ملی می‌باشد که یکی جشنواره فرهنگی هنری با هدف تبیین مبانی فکری و بررسی سبک زندگی حاج قاسم در ارتباط با اهداف جمعیت شامل تسکین آلام بشری ، تأمین احترام انسانها ، حمایت از زندگی و سلامت انسانها و تلاش برای برقراری صلح و دوستی و تفاهم پایدار میان ملت هاست.

منیری عنوان کرد: برنامه دیگر پویش ملی چلچراغ به منظور نذر کار خیر و خدمات بشردوستانه ی عام المنفعه توسط جوانان و مخاطبین این طرح به نیابت از این شهید عزیز است که به زودی جزئیات و فرآیندهای اجرائی آن به اطلاع خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: در راستا آئین افتتاح رسمی این طرح با حضور ریاست محترم جمعیت، نماینده معزز ولی فقیه در جمعیت و همچنین جناب آقای دکتر قاضی زاده‌هاشمی نائب رییس اول مجلس شورای اسلامی و جمعی از اصحاب رسانه،در ساعت 14 الی 16 روز شنبه مورخه 13 دی ماه مصادف با سالگرد شهادت سپهبد شهید ملت ایران از طریق ویدئو کنفرانس برگزار می‌شود.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر عنوان کرد: به منظور حسن اجرا و اطلاع رسانی گسترده این طرح و مشارکت هرچه بیشتر جوانان آن استان خصوصا اعضا، داوطلبان و امدادگران عزیز در راستای اقدامات تشکیلاتی و پوشش رسانه ای نسبت به صدور ابلاغ های جداگانه ای جهت دبیر مجمع کانونهای استان، دستیار جوان مدیر عامل و همچنین رابط خبری آن استان تحت نظارت معاون محترم جوانان، مطابق با شیوه نامه ای که در کنار سایر موارد لازم در اجرای این طرح برنامه ریزی می‌شود.

وی گفت: امیدواریم با تلاش مدبرانه ، جدیت خلاقانه و پیگیری مسئولانه همکاران محترم شاهد اجرای شایسته و باشکوه  این رویداد بوده و نقش خود را در مطالبه رهبری معظم انقلاب اسلامی از مسئولین کشور جهت شناساندن هر چه بیشتر مکتب حاج قاسم سلیمانی به جوانان ادا کنیم.

مشاهده ۵۹
/
۱۳۹۹/۱۰/۱۰- ۱۸:۴۴
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است