عملکرد جمعیت هلال احمر در پاسخگویی به بحران خوی، خیلی خوب بود

دکتر لطف الله سیاهکالی مرادی نماینده‌ی مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در این دیدار عملکرد جمعیت هلال احمر در پاسخگویی به بحران زلزله در خوی را خیلی خوب ارزیابی کرد.

حسین خوئینی سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین با دکتر لطف الله سیاهکالی مرادی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

دکتر لطف الله سیاهکالی مرادی نماینده‌ی مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در این دیدار عملکرد جمعیت هلال احمر در پاسخگویی به بحران زلزله در خوی را خیلی خوب ارزیابی کرد و سپس ضمن شنیدن گزارش حسین خوئینی سرپرست جمعیت هلال احمر استان، درباره‌ی اهم فعالیت ‌های عادی و ویژه‌ی جمعیت هلال احمر استان به بیان دیدگاه‌های خود درباره‌ی خدمات ارائه شده از سوی جمعیت و نیز طرح راهکارهایی برای بهبود شرایط موجود پرداخت. همچنین دکتر سیاهکالی پس از شنیدن گزارشی کوتاه از فعالیت تیم های بین المللی آواربرداری جمعیت هلال احمر، به ویژه تیم اعزامی از استان قزوین، جمعیت را به عنوان الگوی خدمات رسانی در بین دیگر کشورها معرفی کرد و عملکرد آن را چشمگیر خواند.

حسین خوئینی نیز در این دیدار با بیان اینکه جمعیت هلال احمر استان قزوین در پروژه‌های کلان عمرانی خود مثل پروژه‌ی ملی انجیلاق نیازمند مساعدت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی‌برای حل مسئله‌ی منابع مالی است، تعامل بالادستی بین مدیران جمعیت و نمایندگان را راهکار اساسی این قبیل مشکلات خواند. سرپرست جمعیت هلال احمر استان با اشاره به تحول ایجاد شده در دوره‌ی مسئولیت دکتر کولیوند در جمعیت هلال احمر، اظهار داشت: انشالله با مدیریت دکتر کولیوند و نگرش ایشان، ارتقاء قابل توجهی در خدمات رسانی به مردم شریف ایران اسلامی و تمامی آسیب دیدگان از حوادث در دیگر کشورها نیز صورت خواهد پذیرفت.

مشاهده ۵۴
/
۱۴۰۱/۱۱/۲۵- ۲۱:۲۳
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه