برگزاری دوره آموزشی ویژه خبرنگاران بحران در بهمن ماه/ درختواره آموزشی ویژه اهالی رسانه تدوین می‌شود

با همکاری باشگاه آموزش و رسانه و معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر مقرر است درختواره آموزشی ویژه اهالی رسانه تدوین شده و طبق این درختواره اولین دوره ویژه خبرنگاران بحران در اواخر بهمن ماه برگزار خواهد شد.

به گزارش باشگاه آموزش و رسانه( باور)، دکتر پیمان صابریان معاون آموزش و پژوهش و فناوری با همراهی دکتر نواب شمس پور مدیرکل آموزش های پایه و همگانی و فائق عبدالله زاده سرپرست اداره کل آموزش های تخصصی توانمندسازی و مهارت افزایی با حضور در دفتر باور از نزدیک در جریان فعالیت های باشگاه آموزش و رسانه قرار گرفتند

در این جلسه دکتر صابریان با تاکید بر ضرورت توانمند سازی اعضای باور با برگزاری دوره‌های آموزشی تکمیلی در سطوح مختلف افزود: معاونت آموزش آمادگی دارد تا بصورت مجازی و حضوری نسبت به آموزش و توانمندسازی اعضای داوطلب فعال رسانه ای همکاری کند.

بنابراین گزارش در این جلسه در خصوص برگزاری دوره ویژه خبرنگاران در اوخر بهمن و اوایل اسفند تبادل نظر شد و مقرر شد تا سرفصل های آموزشی آماده و همانند تیم های باور برای خبرنگاران نیز درختواره آموزشی تدوین شود.

در ادامه این جلسه، گزارشی از روند برنامه ریزی و تدوین محتوای آموزشی با موضوع رسانه و بحران برای گروه‌های هدف از جمله مدیران، داوطلبان، خبرنگاران، امدادگران و...توسط مریم یارقلی، مدیر باشگاه آموزش و رسانه ارائه شد.

مدیر باشگاه آموزش و رسانه با اشاره به برنامه ریزی برای برگزاری دوره‌های تولید محتوای رسانه ای افزود: اقدامات برای ثبت نام الکترونیکی افراد و برگزاری 4 دوره آموزشی با سرفصل‌های گرافیک، تولید محتوا با موبایل، خبرنویسی و تولید محتوای مجازی( بلاگری) انجام شده و بزودی ثبت نام هر دوره آغاز می‌شود.

همچنین دوره آموزشی پیشرفته تیم های باور/ سطح یک در این نشست مشترک ارزیابی و مقرر شد محتوای سطح اول دوره آموزشی آماده و برای اجرا در سراسر کشور به استان‌ها ارسال شود .

مشاهده ۶۳
/
۱۴۰۱/۱۱/۰۷- ۲۲:۵۴
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
لینک کوتاه